O nas

   Pracownia Architektury Krajobrazu ARCADINES powstała w 2012 roku. Przez ten czas wykonaliśmy wiele projektów indywidualnych, a także zrealizowaliśmy wymarzone ogrody naszych Klientów. Naszą największą zaletą jest kreatywność oraz profesjonalizm, oparty o wykształcenie kierunkowe oraz zdobywane przez wiele lat pracy oraz praktyki zawodowej doświadczenie.

   Potwierdzeniem naszych kwalifikacji są zaprojektowane i zrealizowane przez nas ogrody oraz aranżacje, jak również nagrody zdobyte w prestiżowych konkursach. W pracy projektowej wykorzystujemy profesjonalne programy, które pozwalają na zaprezentowanie Państwu wizji przyszłego ogrodu. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, aby móc jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania.

   Jesteśmy dla Państwa po to, aby zrealizować wyobrażenie wymarzonego ogrodu, pomóc w stworzeniu pięknego i funkcjonalnego otoczenia, doradzić w przypadku braku koncepcji na kontynuację dzieła ogrodniczego oraz rozwiazać problemy ogrodnicze.

 

mgr inż. architekt krajobrazu Agnieszka Walkowicz-Leniec

Napisz do nas!

Email:
Temat
Wiadmość
Proszę uzupełnić równanie: 21/7=

ARCADINES Pracownia Architektury Krajobrazu

Jesteśmy pasjonatami piękna, kwiatów i ogrodów, ceniącymi sobie styl, funkcjonalność oraz harmonię kompozycji. Wszystkie nasze prace i projekty powstają z pasją i dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Dane kontaktowe

Agnieszka Walkowicz-Leniec
ul. Wrzosowa 106
59-300 Lubin

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: 607 615 650